استرچ (سلفون)

سلفون استرچ بسته بندی با عرض 50 سانتی متر و ضخامت 23 میکرون

سلفون از جمله پرکاربردترین محصولات بسته‌بندی به حساب می‌آید که به خاطر انعطاف‌پذیری بالای آن، تقریباً می‌توان هر نوع وسیله‌ای را با آن بسته‌بندی کرد. سلفون در واقع نوعی استرچ بسته بندی با شفافیت بسیار بالاست که مثل یک لایه محافظ روی اجسام قرار می‌گیرد و از آنها محافظت می‌کند. 

این محصولات را می توان به عنوان سلفون اسباب کشی معرفی کرد. ضخامت بالای این سلفون باعث شده تا گزینه مناسبی برای بسته بندی انواع محصولات باشد. با استفاده از سلفون اسباب کشی به راحتی می توان انواع محصولات را بسته بندی کرده و مانع از کثیف شدن یا آسیب دیدن آنها شد. سلفون های اسباب کشی به نسبت دیگر سلفون‌ها از چسبندگی و کشسانی کمتری برخوردار بوده و با این حال ضخیمتر هستند.


استفاده از سلفون رولی باعث می‌شود تا بسته‌بندی محصول شکل زیبا‌تری به خود بگیرد و به علاوه، شناسایی محصولات بسته‌بندی نیز ساده‎ تر خواهد شد. پلاستیک سلفون بر خلاف ظاهر نازک و شفافش، بسیار مقاوم بوده و در کنار سبکی، در برابر پارگی و سوراخ شدن مقاوم است. به علاوه با خرید سلفون ضخیم‌ می‌توانید بسته بندی خود را استحکام بخشیده و به راحتی از نفوذ گرد و غبار به داخل محصول بسته‌بندی شده نیز جلوگیری کنید.

قیمت سلفون اسباب کشی بر اساس عرض و طول و ضخامت آن تعیین می‌شود. سلفون اسباب کشی عرض 50 برای بسته بندی انواع وسایل بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند. با توجه به تعداد وسایلی که با استفاده از سلفون باید بسته بندی شوند، شما می توانید سلفون با طول مناسب را سفارش گذاری و خریداری نمائید. خرید استرچ بسته بندی می تواند تاثیر زیادی در کم شدن آسیب و جلوگیری از کثیف شدن و آسیب دیدن وسایل شود.

مزایا و موارد استفاده از سلفون استرچ

  • بسته بندی محصولات در اسباب کشی مثل بسته بندی انواع مبلمان و وسایل برقی
  • جلوگیری از انتقال گرد و غبار و کثیف شدن محصول
  • جلوگیری از انتقال رطوبت به درون بسته بندی و آسیب به محصول
  • به دلیل شفاف بودن بسته بندی به راحتی می‌توان محصولات درون بسته را مشاهده کرد
  • قیمت پایین محصول
  • افزایش ایمنی بسته بندی برای محصولات شکستنی


قیمت سلفون بسته بندی

وب سایت نایلون بازار با سیاست حذف واسط و ارسال محصول از درب کارخانه به مشتری ارزانترین قیمت با بهترین کیفین سلفون بسته بندی با عرض 50 سانت و ضخامت 23 میکرون  را ارائه می دهد. 

دسته‌بندی