نایلون حبابدار

خرید محافظ حبابدار

پلاستیک حبابدار bubble wrap  یا همان نایلون های حبابدار (ضربه گیر اسباب کشی)، محصولات می باشند که برای بسته بندی انواع وسایل شکستنی و یا لوازم الکتریکی مثل یخچال و وسایل برقی و پایه‌های مبل، وسایل شکستنی، چوبی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. پلاستیک‌های ضربه گیر برای اسباب کشی، بسته بندی و پوشاندن لوازمی مثل پایه‌های مبل و وسایل کوچک دیگر نیز کاربرد دارند.

انواع محافظ حبابدار از لحاظ کیفیت

  • محافظ حبابدار درجه یک 
  • محافظ حبابدار اقتصادی (درجه 2)

تفاوت در  ظاهر نایلون حبابدار درجه ۱ و ۲

پلاستیک حبابدار درجه یک و دو از نظر ظاهری بر اساس فاکتورهایی مثل رنگ، بو و میزان نرمی با یکدیگر تفاوت دارند.

حبابدار درجه یک، شفاف، بی رنگ و بدون بو است. اما نایلون درجه دو نسبت به درجه یک نرم تر، کمی کدرتر و مایل به رنگ کرمی است، و به دلیل اینکه از مواد بازیافتی تولید می‌شود بدون بو نیست و کمی بوی پلاستیک دارد.

قیمت نایلون حبابدار

قیمت گذاری  محافظ حبابدار به اندازه عرض و نوع کیفیت آن بستگی دارد. نایلون حبابدار درجه 2 با توجه به توضیحات بالا قیمت پایین تری دارند. البته لازم به ذکر است بسیاری از مشتریان برای اسباب کشی و بسته بندی از لوازمی که از لحاظ بهداشتی اهمیت بالا ندارد از محافظ حبابدار درجه 2 استفاده می کنند. شما در سایت نایلون بازار می توانید ارزانترین قیمت نایلون حبابدار با کیفیت مناسب و عالی را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی محافظ حبابدار

خرید اینترنتی محافظ حبابدار، امکان بررسی محصول و مقایسه را برای مشتریان فراهم کرده و مشتریان به راحتی می توانند با چند کلیک محصولات مورد نظر خود را بررسی و خریداری نمایند. نایلون بازار با امکان خرید اینترنتی و ارسال محصولات به سراسر ایران تامین کننده درخواست ها و نیازهای نایلون حبابدار از تولید به مصرف  می باشد و با قیمت ارزانتر از رقبای خود و کیفیت عالی و مناسب نیاز  این امکان را فراهم کرده است تا مصرف کنندگان به راحتی بتوانند انواع محافظ  و محصولات بسته بندی  مورد نیاز را بررسی، مقایسه و خریداری نمایند. امکان خرید محصولات با تیراژ پایین این امکان را فراهم کرده تا همه افراد بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند.

در شهر تهران امکان ارسال سفارشات به صورت فوری، تحویل درب کارخانه و با استفاده از خدمات پیک محیا است. همچنین برای رفاه همراهان عزیز امکان ارسال پستی و ارسال توسط باربری برای سایر شهرهای ایران فراهم است.

دسته‌بندی