قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی “ نایلون بازار” 

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “ نایلون بازار” و سفارش کالا از این وب سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی “ نایلون بازار” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی  “ نایلون بازار” تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی“ نایلون بازار” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

فروشگاه اینترنتی “ نایلون بازار” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

فروش و تحویل سفارش

در صورتی که “ نایلون بازار” به دلایلی خارج از اراده و اختیار خود، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت هنگام تحویل) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه “ نایلون بازار” حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص و عیب فنی کالا، باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن شماره تماس های ذکر شده در سایت اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات نقص محصول مورد نظر جایگزین گردد. بدیهی است پس از 48 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست.در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی “ نایلون بازار” به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی “ نایلون بازار” ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی “ نایلون بازار” جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی “ نایلون بازار” محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی “ نایلون بازار” است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی “ نایلون بازار” محفوظ می‏‌دارد.

مالکیت حقوقی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است. به دلیل آن که محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می‌شوند، کپی برداری از آن با ذکر آدرس وب سایت “ نایلون بازار” و همچنین کسب اجازه از مدیر وب سایت از طریق فرم تماس با ما بلا مانع است.